| AlinaValentina97 a întrebat:

Fetelor ce gel pentru igiena intima imi recomandati?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Am să-ţi răspund chiar dacă NU sunt fată :)

NU este recomandat să foloseşti diverse geluri/soluţii de igienă intimă!

Vezi în ce constă igiena intimă minimală în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......atie-am-o/

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Gelurile cu PH neutru asa cum a spus cineva mai sus ori la supermarketuri vei gasi sapunuri speciale pentru zona intima. Sunt de la Nivea si de la Lactacyd. Le gasesti in zona cu produse dedicate produselor feminine. happy

| ValiR a răspuns:

Salut,
Nu sunt fata dar iti recomand un sapun/gel de dus cu PH neutru.
Bafta!