| anonim_4396 a întrebat:

Fetișismul unui băiat în legătură cu o fată care poartă dresuri este considerată o problemă psihică?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Pai nu cred avand in vedere ca fiecare vrea sa isi vada partenerul sau partenera intr-un anumit mod, fiecare persoana are gusturile lui.Nu mi se pare ca e o problema psihica, e doar o preferinta. Intr-adevar daca nu te exciti fara ca fata sa aiba dresuri e umpicut de problema. Poate unor fete nu le place sa poarte, atunci in situatia aia ce faci? Sper ca te-am ajutat cu raspunsul.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Adica cum? Le poartă pe cap?

| RAY a răspuns:

Nici vorba de asa ceva, din contra este ceva perfect normal, cred ca la majoritatea ne plac, de asta si este asa popular

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, e normal, toti avem asa ceva.

| Eireann a răspuns:

Fetishismul poate fi o latura a sexualutatii tale sau o problema psihica in functie de cum se manifesta. Daca in contextul sexual te excita mai mult daca partenera poata dresuri e ok. Daca nu poti sa obtii excitare decat daca poarta dresuri s-ar putea sa fie o problema.

| anonim_4396 explică (pentru Eireann):

Mă excită foarte mult când poartă dresuri

| Eireann a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e nimic neobisnuit. Cum a mai spus cineva, fiecare avem preferinte.

| ibaal a răspuns:

Si necrofilii cum mai sunt considerati?! rolling on the floor
Care e fetisul?! Doar ca poarta dresuri sau ce?! laughing
E chiar sexy cand poarta ceva "interesant" laughing

| AdorDresurile a răspuns:

Nu, tocmai de-aia se numește fetish