| anonim_4396 a întrebat:

Fie ca anul nou sa va aduca caldura in suflet si multa sanatate, as vrea si eu sa ma ajutatisad sad va rog foarte mult... am pus intrebari de genul de vreo 10 ori si nici un rezultat buncrying crying numele meu este maria am 14 ani jumate, 1 55 inaltime, si 56 de kg. nu stiu poate as fi ok daca as slabi vreo 5 kg dar problema mea este ca nu am sanicrying deci poate nu ma credeti dar imi vine sa ma sinucid crying nu ma imi suport cand ma vad in oglinda cum sta o bluza pe mine sad sau cand vad alte fete chiar si de 12 ani ca au sani si eu nucrying si nu stiu as vrea sa ma mai ingras pentru ca am auzit ca iti cresc si sani... dar pe de alta parte nu as vrea pentru ca stiu ca o sa regret ( nici acum nu sunt fff slabasad) asa ca intrebarea este urmatoarea, stiti ceva metote sa imi creasca sani fara pastile sau silicoanestraight face ( nu sunt in romania si nici de la farmacie nu pot lua pentru ca aici se da numai cu reteta) ( si la doctor nu pot sa merg pentru ca ar trebui sa merg cu unul din parinti si imi este foarte jena sa ii spun la mama sau la tata, ca o sa imi spuna ca o sa imi creasca si chesti de astea ) va implor ajuatima daca imi spuneti o metoda adica ceva exerciti sau ceva orce big grin inca o data va rog. cel mai folositor raspuns primeste fundita:d

MULTUMESC pentru ca ai citit tot (si va astept cu raspunsuri dar nu false sau care sa zica ca o sa iti creasca stai linistitaoh go on nu vrea de astea...) (si scuze daca am gresit ceva la gramatica doar ca am scris foarte repede)

kiss

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| larousee a răspuns:

In primul rand sa nu iei nici un fel de medicament pentru asa ceva. in al doilea rand sa nu incerci sa te ingrasi pentru asta mai bine faci fitness pentru tonifiere ca in linkurile de mai jos
hmm. poti sa porti sutien cu push-up sau cu ceva mai mult burete si intre timp sa faci zilnic excercitii pentru sani, ca sa devina mai fermi si mai mari ca aici: http://www.youtube.com/watch?v=COb63wx5a4s si aici http://www.youtube.com/watch?v=6X0Sj0jRhWw&feature=player_embedded
de asemenea sa-i ungi cu usturoi sau ulei de marar si la dus sa ii masezi cu apa de la calda la rece.

pentru psihic citeste urmatorul articol http://xgym.ro/2010/09/7-motive-sa-te-bucuri-ca-ai-sanii-mici/

13 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Vai termina...asta e problema ta cea mai mare? ca nu ai sani?
Sanii iti pot creste pana la 18 ani, ai doar 14.Cum Dumnezeule sa te sinucizi penrtu asa ceva? Bucura-ti viata cu lucruri frumoase si gandeste-te ca multi oameni mor de foame si au probleme enorme...pe cand tu? vrei sa te sinucizi ca nu ai sani...Trezeste-te la realitate!

| larousee a răspuns:

Noname eu am impresia ca vrei sa iti creasca fara sa faci nimic. ai incercta toate lucrurile astea? gimnastica, tincturi, dusuri scotiene? pe o perioada mai mare de timp. nu 3 zile si gata? obisnuieste`te cu ideea ca ii ai mici daca n`ai chef sa faci ceva in privinta asta. sau asteapta pana la 18 ani si opereaza`te si pana atunci punte`ti bureti. deja ai 1000 de conturi cu aceeasi intrebare si nu esti multumita de nici un raspuns, nu suntem magicieni sa-ti facem noi tatele mari. geez

| larousee a răspuns:

Chiar nu ai ce face decat sa astepti. pana atunci poarta push-up ca sa nu ti se mai para ca arata urat hainele pe tine.

| RoxAnana a răspuns:

Nu face si u ca mine. cand eram mica (11, 12 ani) nu aveam deloc si acum am 15 ani jum si am 87 la sani si sunt multumita

| RoxAnana a răspuns:

Nu face si u ca mine. cand eram mica (11, 12 ani) nu aveam deloc si acum am 15 ani jum si am 87 la sani si sunt multumita asa ca ast ca o sa iti creasca

| ELLSSA a răspuns:

Totusi, nu ai incercat sa vorbesti cu mama ta, sa o intrebi daca ai conformatia ei de cand era copil, la cat timp a inceput sa prinda forme? De crescut sigur or sa creasca, dar trebuie sa ai rabdare.Ai doar 14 ani jumate.Toate la randul lor! Nici eu nu iti pot recomanda pastile, dar sigur ar ajuta niste exercitii pentru muschii pectorali mari:Iti trebuiesc doua gantere sau banalele sticlute umplute cu apa si te poti juca cu ele stant p spate, sus jos- sus jos/sau cu cate o gantera in fiecare mana, cu mainile intinse de-o parte si de alta a corpului, astfel incat corpul tau sa formeze litera T. Incepe apoi sa apropii bratele, tinandu-le tot intinse, aducandu-le impreuna in fata ta.Sau stai in sezut si adu-ti mainile la piept, ca pentru rugaciune. Apasa-ti mainile una de alta cat poti de tare. Mentine pozitia timp de 30 secunde, apoi relaxeaza.

| lovefan a răspuns:

Buna. Eu nu pot sa te inteleg, o multime dintre noi ti-au spus ca nu ai cum sa ai sani mari cu medicamente si sa stai linistita, dar nu vrei sa ne asculti. Esti inca la o varsta frageda, mai ai destul timp sa iti creasca. Nici o femeie pe lumea asta nu a ramas fara sani. Asta e un lucru pe care toate femeile il au si nu au cum sa ramana fara. Ia-ti, de exemplu, un sutien cu burete si bucura-te de viata, nu merita sa te oftici atat pentru niste sani, altii au probleme grave de sanatate si sunt nevoiti sa renunte la viata, pe cand tu...

| melyyy a răspuns:

Iti vor creste la un moment dat happy nu iti recomant sa urmezi cine stie ce tratamente sau sa iei cine stie ce, sunt numai porcariiwinking
pana iti cresc sanii poti apela la un trucwinking ia-ti sutien cu mult buretel si vor parea sanii mai mari, inca o data iti spun sa nu faci vreo prostie cu tratamentele pentru cresterea sanilorwinking

Sarbatori fericite :*

| melyyy a răspuns:

Imi pare rau sa-ti spun dar nu ai ce face! iti vor creste! ai doar 14 ani happy alta solutie nu vad decat timpul si poate si putina rabdarewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ms la toti pentru raspunsuri... dar din pacate nici un rezultat sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alegzandra 1 : am facut gimnastica acasa timp de o luna jumate dupa aia am fost la sala timp de 3 luni si ceva ticturi sau ceva de genu nu am folosit pentru ca nu pot kumpara de aici ...si stai linistita ca am incercat nu e ce crezi tu...ms pentru rasp:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ellsaa: mama sa dezvolta cam pe la 16 ani, ia cresut sani si i-a venit menstruatia (dar e mult pana la 16 ani) app si mie mi-a venit menstruatia la 14 ani...ms foarte mult pentru raspkiss

| Tlbi a răspuns:

Stiai ca sexul iti intareste si chiar mareste sanii? e natural, incearcabig grin