| nOnAmE_6909 a întrebat:

prietena mea cea mai buna are o problema nu prea are sani are 15 ani si nu ii are mari deloc ii sunt ffffff mici straight face incerc sa o incurajez nu imi place sa o vad trista ii spun ca o sa-i creasca... dar nu itelege plus ca nu vrea pastile si creme silicoane etc vrea ceva exerciti (cum ar fi flotarire credeti ca ar fi bune? ) sau ceva preparat de ia nu stiu orce dra va rog dati rasp. nu imi place sa o vad trista e asa de 2 saptamana (nu mai vrea sa iesim prin parca sau sa doarma la mine etc daca o intreb ceva zice te implr ajuta-ma nu am sani ce sa fac crying nu stiu o puteti ajuta?

MULTUMES

cel mai bun rasp fundita

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Biencush a răspuns:

Offf, explica-i ca viitorul ei nu sta in asta. C a o poate ajuta orice sutien cu buretei sa arate cat de cat ok.Ai sa vezi ca dupa ce va cunoaste un baiat care sa o iubeasca asa cum e, care sa nu dea importanta acestui aspect(care de fapt nu e deloc important), va capata incredere in ea si va scapa de complexul asta.
Important e sa aiba un suflet frumos si sa nu se lase doborata de asemenea probleme, sunt multe altele mult mai grave.Sa-i multumeasca lui Dumnezeu ce a sanatoasa si ca are prieteni ca tine care tin la ea si vor sa o stie bine!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

E vorba de prietena ta sau de tine? Inteligenta nu sta acolo.Si chiar si fetele cu sani mici au farmecul lor.

| Burzea a răspuns:

Unilor baieti le plac prunile

| Cretaker a răspuns:

Toate astea pentru ca are ţâţe mici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti cine se uita la sanii fetelor (ma ales la cele cu sani mari)? baietii care nu au minte.
Dar baieti cu minte, sti de ce nu se uita la sanii fetelor? pentru ca stiu ca inteligenta unei fete trebuie sa fie mare ci nu sanii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa se uite si ea la modele, o sa vada ca nici ele nu sunt prea dezvoltatewinking!

| d3utzsa a răspuns:

Urat asasad

stiu ca este km mik si poate nu a conuscut p cineva care sa il iub cu adev dar dp ce isi incepe viata sexuala o sa se dezvolte automatbig grin

bine l mine a mers chiar fffff bine:X

dar acum depide de organismul fiecaruiahappy

| zeu a răspuns:

Si cind or creste?