| Myr3ll1994 a întrebat:

Flotarile la ce ajuta? Piept, Spate, Biceps, Triceps dar genoflexiunile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| andrey910 a răspuns:

Flotarile ajuta la piept si triceps.
Genoflexiunile ajuta la picioare.

| kentucky a răspuns:

Mirell flotarile ajuta la dezvoltarea pectoralilor iar genoflexiunile la dezv muschiilor piciorului

| Westiee a răspuns:

1. Flotarile ajuta cam din toate punctele de vedere. in special la piept. Mai putin prin zona muschiuloasa.

2. Genoflexiunile ajuta la muschii picioarelor. Ti le ingroseaza si iti face un aspect muschiulos la picioare.

Normal. vei obtine rezultatele doar prin repetarea lor in fiecare zi.