| alex_8403 a întrebat:

Folosesc zineryt de aproape 2 saptamani si tot nu imi trec cosurile, sau isi face efectu pe o perioada mai lunga de timp... funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| kiki a răspuns:

Zyneritul este foarte bun.cel mai serios tratament, e si antibiotic. buna alegere.si eu am folosit.si iti mai dau cateva sfaturi. drojdia este un foarte bun purificator al sangelui.scoate toate toxinele si puroiul din sange.eu folosesc sa sti.amesteci un pic de drojdie cu putina tetraciclina si se face o pasta pe care o aplici pe cos si o lasi asa pana dimineata. apoi pui Cutaden. tetraciclina este antibiotic si impreuna cu drojdia va scoate puroiul si va purifica sangele.cutadenul usuca.apoi-usturoiul.este un foarte foarte bun astringent, antioxidant si purificator de asemenea. poti sa tai o feliuta si sa aplici pe cos. face minuni.este un remediu vechi si foarte natural. daca ai si consuma cate un catel de usturoi zilnic pe stomacul gol cu o cana de apa este sanatate curata.are rolul de a curata arterele si avand artere curate fara depuneri de grasimi automat fluxul sangvinic este mai bun si sangele curat si implicit un ten fara cosuri! si cu drojdia poti face la fel.mananci cate un pic cateva zile si iti va curata sangele.tratarea cosurilor incepe cu detoxifierea organismului si prevenirea acestora inseamna o viata exhilibrata,fara tigari, alcool, nopti nedormite si o alimentatie sanatoasa.artere sanatoase, sange curat, rinichi sanatosi-no more cosuri! hehe! un ten curat si luminos.intelegi?

1 răspuns:
| Bebelushhaa a răspuns:

Poi eu cat timp iau zineryt nu beau bauturi acidulate doar apa plata si mancare gatita fara prajeli