| sssss a întrebat:

Hey! Cat timp trebuie sa folosesc Mibazon pentru cosuri? Il folosesc de aproape 2 saptamani si cosurile mi-au trecut. dar am ramas cu pete(sunt si mai vechi). Daca il mai folosesc in continuare o sa scap si de pete?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Bună
pentru. pete sau cicatrici lăsate de coșuri, e bună crema de gălbenele.

| chiruioana a răspuns:

Cosurile vor reapare, pentru ca sunt rezultatul unei disfunctii in interior. Incearca si cu produsele pe baza de aloe vera, ele te vor ajuta sa scapi de cosuri, dar si de petele maronii.