| SilentRain a întrebat:

Folosește cineva de aici calmante? Și dacă da, de care?
In cat timp își fac efectele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| NunuNini a răspuns:

Eu unul, nu!
Pentru ca e doar autosugestie.
Nu mai baga chimicale in tine. Controleaza-ti emotiile si gesturile.

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Nu mai lua pastile te implora eu frumos dale dracu pe pastile nu le mai lua nu sunt bune de nimic alea îți face rău mult rău de tot

| ElExistaElAudeElVedeElStie a răspuns:

Ai sa vezi ca o sa fi mult mai bine dacă nu mai iei pastile alea nu sunt bune deloc

| G510 a răspuns:

Salut! big grin
Îți sugerez să mergi la un terapeut. Nu este o rușine și chiar te poate ajuta.
Eu am fost și mi-a dat niște medicamente pentru anxietate. Aveau efecte calmante. M-au ajutat mult să depășesc o stare grea, o perioadă de doliu.
Să nu iei nimic după capul tău! Baftă.