| MaTrIx8378 a întrebat:

Fratiilor, sunt atatea reclame cu acnee, si recomandate atatea, dar ce spuneti despre http://www.scapa-de-cosuri.eu/, mai exact zice ca scapi de acnee in 3-7 zile, trebuie sa cumperi acel/aceea manual/carte si scrie acolo ce sa faci ca sa scapi de acnee, costa 60 lei, dar daca dau comanda si in cartea aia ce oare scrie in ea, sau poate e teapa, a cumparat vreodata cineva? voi ce parere aveti :)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| GizazCraist a răspuns:

Daca esti adolescent atunci esti condamnat la acnee pana pe la vreo 18-20 ani pentru ca e ceva natural
toate remediile alea pentru acnee nu fac decat sa usuce cosurile care le ai in prezent dar in locul lor vor aparea altele