| MaTrIx8378 a întrebat:

Ce parere aveti despre http://www.scapa-de-cosuri.eu/, mai exact zice ca scapi de acnee in 3-7 zile, trebuie sa cumperi acel/aceea manual/carte si scrie acolo ce sa faci ca sa scapi de acnee, costa 60 lei, dar daca dau comanda si in cartea aia ce oare scrie in ea, sau poate e teapa, a cumparat vreodata cineva? voi ce parere aveti :)

Răspuns Câştigător
| CataC a răspuns:

Salut
E pagina facuta special pentru vanzari, ala e modelul la toate daca te uiti.
De ce nu te duci tu la doctor sau la unsalon de cosmetica? Sunt solutii verificate care functioneaza.
Eu unul nu m-as da pe fata cu o chestie luata pe internet de la un necunoscut cu domeniul scapa de cosuri eu.
Bafta