| GheorgBal a întrebat:

Fratilor,am nevoie de un ajutor urgent si serios de la voi.Am 16 ani,si o piele ce acopera penisul uscata si crapa,in plus nu podr din cauza asta sa descoper capul penisului. Ajutati-ma si va rog fara glume
P.S. Nu spuneti ca trebuie la medic, vreau...hmmm.sa tratez in confidealitate asa sa spunem))

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Nu e datorita faptului ca esti virgin si nu e la toti asa pentru ca ceea ce ai tu nu e normal. Poate fi fimoza, poate fi altceva dar ar trebui sa mergi la un medic. Nu e o rusine sa mergi, cu asta se ocupa si au trecut multi pacienti prin mainile lor... Daca ai ca un inel pe pielea penisului (pe preput mai exact) si in erectie nu poti decalota penisul complet sau ramane oarecum strans este fimoza si se trateaza doar la medic, in cazuri grave doar chirurgical. Daca nu tratezi, nu vei putea avea o viata sexuala normala si pot aparea complicatii grave deoarece igiena este mai greu de realizat.

| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Esti virgin..asa e la toti

| Cybe3r a răspuns:

Foloseste aceasta crema e foarte buna pentru pielea din zonele intime, https://www.farmec.ro/produse/ten/crema-emolienta-super-hidratanta-436.html

| KEiGHT a răspuns:

Nu te mai masturba asa des!

| Ionutc3 a răspuns:

Din pacate pentru tine, dar sa speram ca sin fericire ar trebui sa consulti medicul, nu-i de joaca!