| StreetZm a întrebat:

FUDNA!
Salutare TPU!
As dori mult sa aflu unele informatii despre un "CULTURIST", as vrea sa aflu dupa "CURSUL " lor de steroizi cand merg la medic ce anume controleaza iei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Poate vrei sa zici ciclu de steroizi, nu curs. Danabol, testosteron enantat si deca durabolin e cel mai frecvent ciclu, dar nu recomand asa ceva nimanui, este foarte toxic, mai bine faci intr-un timp mai lung muschii pe care ii vrei, dar esti mai sanatos, iar daca faci de placere nu are rost in niciun caz.