| Slalom a întrebat:

Salutare, TPU! As dori sa aflu mai multe informatii despre forumurile gratuite. Care sunt avantajele si dezavantajele acestei aplicatii? Daca exista persoane care au avut un astfel de forum si doreste sa ma ajute cu cateva informatii, as ramane recunoscatoare. Multumesc!

1 răspuns:
| rater1994 a răspuns:

Avantaje:Totul free Dezanvantaje:Nu te ajuta nimeni (adica nu ai suport) domeniu e pe numele lor, si nu te poti "alia" cu google (De asta nu sunt foarte sigur daca poti sau nu).