| Static a întrebat:

Funda! Cat de riscanta e operatia de scos lichidul de la inima, deoarece bunica mea trebuie operata si sunt foarte ingrijorata deoarece nu cunosc riscurile acestei operatii. Poate unul dintre voi a avut pe cineva in familie operat sau stie ceva, va rog foarte mult, spuneti-mi. Iar in timpul operatiei, ii se va opri inima, cum se va proceda? Ce sanse sunt? Va multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Saswk3anime a răspuns:

Roaga-te la Domnul de sus, atat pot sa iti zic, medicina moderna are riscuri mari. cine stie... sfatau meu :ROAGA-TE sa nu se intample ceva urat.

| Cretuu a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa intrebi un doctor specializat in asa ceva, nu oamenii pe siteuri happy