| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA CEL MAI BUN RASPUNS!*****Stiti un remediu pentru corcoduse? Am mancat la scoala de mi-am rupt dintii in doua si acum ma doare putin burta si ma simt fff ametit.Am mai patit-o de cateva ori dar maine trebuie sa plec afara din oras. Niste idei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Aplix a răspuns:

Mananca putina lamaie cu zahar, eventual si ceva cu sare: covrigei, stixuri.