| jon22 a întrebat:

FUNDA.De ceva ma tot doare in zona inimi si mai sus si pe langa coastea desi eu la inima nu am nimic am facut EKG a iesit bine cu tensiunea nu am treaba.Ar putea si ceva de la coloana si sa raspunda si in piept?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gabitzu246 a răspuns:

ACela este un junghi intercostal, nu este lipsa de calciu, nici de magneziu nu ai nici o boala, trebuie sa stai departe de curent sa eviti sa bei apa rece si o sa iti treaca,

5 răspunsuri:
| MrAlex a răspuns:

Lipsa de calciu...

| BANN3R a răspuns:

1. Posibil sa te fi tras curentul.
2. Poate fi o lipsa de calciu/magneziu
3. Dureri de genu am avut si eu ( am PVMA, prolaps de valva mitrala anterioara )

Sfatul meu e sa mai consulti un doctor

| alexalexa2000 a răspuns:

Asa am patit si eu.O sa iti treaca in cateva zile.

| Senyorul a răspuns:

Si pe mine ma mai doare asa dar putin

pe mine ma doare in zona plamanilor
[am astm bronsic ]

| Crissxxx a răspuns:

Asteapta cateva zile sa vezi cum decurge situatia si apoi du-te la un medic specialist, succes! happy