| jon22 a întrebat:

FUNDA
Situatia e in felul urmator eu din februaria si pana acum am slabit 20kg am renuntat la prajeli sucuri am redus painea si am baut multe ceaiuri musetel papadie urzica soc coada soricelului.Analizele care le-am facut acum 3-4 zile au iesit foarte bune nu mi-au gasit infectii absolut nimic probleme hepatice negative si testul helicobacter negativ.Am facut si un ecograf totul in regula. Ideea e ca tot resimt dureri in capul pieptului dar nu tot timpul care ar fi cauza cineva mi-a zis ca e posibil sa am fierea lenesa. Vo ce credeti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| HereDenisa a răspuns:

Eu nu cred.eu am fierea lenesa si cand e sa nu lcreze am stari de greata si vars dar nu aceasta este problema...incearca sa mananci la fel ca in nainte fara sa ti regim si sa nu exacerezi cu bauturile acidulate sa vezi daca te mai doare... funda