| Ayumha a întrebat:

! FUNDA! Stie careva cati metri trebuie sa sara o fata la saritura in lungime(de pe loc) pentru 10?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stie eu tb sa sa sari cam 1. 80 sau 1. 90 intre astea doua ca sunt sigur

8 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Depinde de clasa.nu sunt prea mari pretentiile.peste 1, 60-1, 70.

| cosmina05 a răspuns:

1,70

| newshtrutuale a răspuns:

Peste 1. 90 m

| LOLA33 a răspuns:

Depinde de profesor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2, 5-3 m

| alexthebest2000 a răspuns:

3 metri

| SmileDay a răspuns:

1, 75.am avut azi proba big grin

| mihaela899 a răspuns:

Eu stiu nu demult am avut asa normative la scoala
trebuie minimum 2 metri si 50 cm sa sari la noi numai citeva au sarit asa