| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Va rog un raspuns rapid! Am luat Strepsils si nu am terminat pastila pentru ca am zis ca mai bine ar reactiona Coldrex.Si mai pot sa iau Coldrex in aceste imprejurari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| vulturul21 a răspuns:

Nu iti face nici un rau e chiar indicat
sper ca te-am ajutat

| anonim_4396 explică (pentru vulturul21):

Strepsils are paracetamol? Nu stiu asta si de aceea am pus intrebarea.MulTUMESC daca vei raspunde si numele nu e neaparat de baiat ca sa zici,, linistit!

8 răspunsuri:
| UnCorpSanatos a răspuns:

Poti sa iei linistit si Coldrex.

| vulturul21 a răspuns:

Nu are paracetamol coldrexul are

| anonim_4396 explică (pentru vulturul21):

Da asta stiu.

| vulturul21 a răspuns:

Daca le iei pe amandoua nu te afecteaza

| SilentStorm a răspuns:

Da

| anonim_4396 explică (pentru SilentStorm):

Pt ce da? Pt ca este rau de luat sau bun?

| SilentStorm a răspuns (pentru anonim_4396):

Bun