| Denisa a întrebat:

Gata! sunt satula! Sunt grasa grasax-( M-am uitat dimineata in oglinda si m-am socat. Ma puc de maine de cura Nicoletei Luciu doar ca in loc de supa voi manca piept de pui la cuptor fara ulei. Credeti ca imi voi distruge stomacul? A tinut careva dintre voi aceasta dieta? A functionat?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| zhady a răspuns:

Tot mai multe fete disperate sa slabeasca cad prada acestor farse punandu-si sanatatea in pericol. Sunt promovate iar si iar si iar si iar aceleasi aberatii de "diete" prefabricate, de la dieta de 13 zile la dietele "vedetelor"..."vedetele" sunt, de obicei, persoane care au aratat bine dintotdeauna, care au aparut in ochii publicului datorita unui aspect fizic placut. Vedetele nu arata in fiecare buna dimineata asa cum le vezi tu in pozele din reviste. Pentru sedintele foto, in afara de machiaj, lumini si, in final, trucarea pozelor, vedetele folosesc orice metoda exista la dispozitie(de la diuretice la hormoni si de la operatii estetice la infometare crunta) pentru a arata bine.

| zhady a răspuns:

Pai puiul nu ingrasa...

| hiphopbeatz a răspuns:

Mai degaraba piept de pui la gratar.

pace!

| laurentiu_9029 a răspuns:

Vrei sa slabesti dar de pui tot nu vrei sa te lasi...iti urez succes...