| Rukya a întrebat:

Gaura de flash se mai retrage? daca da, cam in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Eu am fost asistent medical in urma cu mult timp,
DA SE REPARA, o sa ramana ceva urme, dar mai bine mergi la un chirurg estetician
Fara chirurg trece in 10 maxim 20 de ani
cu ajutorul chirurgului poate sa se rezolve in maxim 3 operatii adica in maxim 1 an
DACA NU TI-AI FACUT INCA ACEA GAURA MAI BINE TE LIPSESTI!
Exista riscuri de infectare cu tot felul de virusi bacterii microbi care pot sa te manace putin cate putin si sa nu se mai vindece niciodata.
Sa ca mare atentie, daca nu ai facut inca acesta greseala nu o incerca pentru ca nu vei deveni mai destept mai frumos mai aplaudat doar mai ciudat si iti vei pune viata si viitorul in pericol
pentru ca daca ai veni la mine la interviu
sa te angajez
m-as gandi de 100 de ori
sa vad ce e cu tine