| MihaiPaleologu a întrebat:

Ginexid spuma este bun pentru candida?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are mai multu un efect profilactic, de prevenire. Nu face asta! Mergi la medicul de familie si te va indruma catre un medic specialist! Tratamentele luate dupa ureche pot face mai mult rau decat bine intarind microbul, virusul, etc. Mai mult, pe aici nu vei gasi specialisti cu adevarat. Oricine din domeniul sanitar, care se respecta, nu v-a da sfaturi online.

| alma200033 a răspuns:

Ar trebui sa-l întrebi pe medicul de familie.

| M1o2n3i4c5a a răspuns:

Da!