| Dianaaaaa82 a întrebat:

Buna! Aceasta întrebare o adresez fetelor...a folosit cineva spuma intima de la Ginexid? Și dacă da, este buna? Având în vedere câtă reclama i se face la tv, mă gândeam să cumpăr una. Aștept păreri. Dau fundiță. ????

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Reclamele de la tv, in general sunt pentru produse care nu se prea vând.

| dullcat a răspuns:

Buna.Cred ca ai sanse mai mari sa afli cum sta treaba cautand recenzii pe siteurile care vand acest produs, spre deosebire de TPU.

| TheGentleman a răspuns:

Gelurile intime nu sunt bune! Distrug mucoasa și bacteriile (bune) ale vaginului. Apa și săpunul sunt de ajuns, iar spălăturile se fac la exterior (adică vulva+ labii), în niciun caz în interior, fiindcă atât vaginul, cât și ochii sunt organe cu autocurățare.

| Gabrielll3 a răspuns:

Evitaţi toate produsele la care se face reclamă.