| princ3ss_4468 a întrebat:

Gogosarii acri ingrasa? daca sunt la cura si mananc intr-o zi numai legume pot sa mananc si gogosari acri? mersi! :*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Castraveţii muraţi sunt cei mai săraci în calorii.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Ai grija ce mananci, sa nu faci o gastrita. Intra pe http://www.mypyramid.gov/ si vezi ce dieta ti se recomanda.

| pepe a răspuns:

Tot ceea ce este acru nu ingrasa.

| Andr3yCzz a răspuns:

Nu ingrasa...Mananca fara nicio grifa!

| Laue a răspuns:

Legumele in general sunt sarace in calorii. Poti manca fara probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Legumele si fructele contin carbo; prefera ceva sarac in calorii si bogat in proteine, vitamine si minerale. nu sta flamanda!
habar nu am despre gogosari happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Afeu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnnmpoze