| Roxiii94 a întrebat:

Heeeei.Am o problema ...Am fost bolnava si am avut branula...acum o saptama cred mi-a aparut pe vena un cheag de sange [cred ca e]. e tare si ma enerveazaaa. mi s-au intarit venele rau de tot.sad. ce e? ce pot face? cat de grav e? va rrrrrrog:* funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Este o flebita, o inflamatie a venei din cauza branulei. Incearca sa te dai cu un unguent contra varicelor, gen Hepatrombin.

1 răspuns:
| Roxiii94 explică:

Multumesc:* am fost la doctor si exact acest unguent mi l-a dat! :*