| andreeea72 a întrebat:

Heeei.
Stie cineva ceva remedii pentru raceala?
Am nasul infundat si curge parca apa :'D
Noaptea asta nici nu am putut dormi din cauza asta.
Ceva tratamente eficiente?
Funda ❤️

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceai de echinaceea, apa cu lamaie, multe fructe tip portocale, kiwi, cam tot ce e bogat in vitamina C, stat la caldura, dormit.

| RAY a răspuns (pentru Adry05):

Vitamina d si zinc sau dovedit a fi folositoare