| DedeeAndreea a întrebat:

Heei..Am inghitit putin after shave..SE POATE MURI DIN ASA CEVA? VREAU RASPUNSURI RAPID

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa mori.Maxim ti se face rau.Asta,daca nu ai alergie la vreun ingredient din aftershave.

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Ai putut sa pui intrebarea => nu se moare laughing

| victorandrei a răspuns:

Avand in vedere ca ai apucat sa scrii aici dupa ce ai luat "un gat", relax ca nu patesti nimic

| LoveMetin2 a răspuns:

Sa mori in nici un caz poate greata chestii de astea dar nu cred n-are ce sa se intample rau

| OhMyGod a răspuns:

Da

| DedeeAndreea explică (pentru OhMyGod):

Am scris intrebarea aseara la 12 noaptea.Acum e 10 dimineata, si nu am murit...Deci,nu MOR! Tu nu ai facut decat sa ma sperii.