| IzzyIzzuka a întrebat:

Heei! daca acum o saptamana m-a durut intro parte, si acum ma doare iar ar putea fi apendicita?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Alinaaa333 a răspuns:

Pai nu se stie. Poti avea intestinele mai umflate, sau sa ai ceva la rinichi, depinde de durere. Eu tocmai m-am operat de apendicita si durerea era o durere intepatoare asa, mai bine du-te la doctor sa iti faca niste analize sau la ecograf sa vada ce ai Mai bine te duci saptamana ast asau saptamana viitoare, nu astepta sa revina durerea ca sa te duci la doctor ca nu se stie daca e grav sau nu. Funa? Multa sanatate in continuare!

| IzzyIzzuka explică (pentru Alinaaa333):

Ma duc saptamana viitoare dupa ce iau vacanta

| IzzyIzzuka explică (pentru Alinaaa333):

Ti-am dat mesaj