| ColorfulRainbow a întrebat:

Heey eram o fata plinuta si am vrut sa slabesc. Am reusit, acum sunt slabuta si e bine dar ce ma deranjeaza e ca am slabit poate cam tare. Acum am fund si sani micisad. As vrea sa ma ingras putin dar mi-e frica... Ce as putea face? Sportul m-ar ajuta sau m-ar slabi mai tare? worried

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Stai linistita, ca o sa pui in greutate fara sa faci eforturi, timp.

| AxelBv a răspuns:

Cati ani ai?

| ColorfulRainbow explică:

| lary1399 a răspuns:

Daca iei mese regulate, nu mananci mult seara(doar ceva mai usor de digerat) si faci sport regulat nu va fi nicio problema, crede-ma!