| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a întrebat:

Heey TPU. O intrebare: vreo 5 pastile de antibiotice diferite pe care le inghiti deodata, iti fac rau? puppy dog eyes plzzz vreau sa stiu ^^

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Sigur, iti intoxici ficatul si vei avea probleme digestive( greturi, varsaturi).

| Adelinesmile a răspuns:

Nu am experimentat asa ceva laughing O prietena a luat 10 pastile de paracetamol deodata si i`a fost rau si a vomat straight face Dar nu cred ca mori ^^ whistling

| valentyno1994 a răspuns:

Depinde daca ti-a zis doctorul ca trebuie sa le ei pe toate le ei daca nu ti-a zis si vrei tu asa sa faci o proba sigur iti va face rau