| oOvidiu9372 a întrebat:

Hei! A folosit cineva samponul Dandrene de la DSlaboratories?/.
Vreau sa stiu mai ales daca da rezultate in cazul dermatitei seboreice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MrAlegzandruh a răspuns:

Man uite un sampon bun de folosit Nizoral sampon, si dandrene da si el rezultate, trebuie sa te tunzi si sa aplici sampnul pe pielea capului.Bafta! Funda?

| oOvidiu9372 explică (pentru MrAlegzandruh):

Am auzit si de Nizoral si o sa-l incerc mai incolo, Dandrene mi-am cumparat acum 3 zile happy

1 răspuns: