| jan33tt a întrebat:

Hei.a slabit cineva cu dukan? cat si in cat timp?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| SimonaCristina a răspuns:

Poti slabi in 2-3 saptamani, dar pot apare dezechilibre serioase. Eu, sincer, nu ti-o recomand, dar e alegerea ta. Bafta!

| DDoctorita a răspuns:

Buna jan33tt

Cunosc o persoana care a slabit miraculos cu aceasta dieta. Din pacate dupa cateva luni sa ingrasat la loc. Eu personal, nu as recomandao. happy

| EuD a răspuns:

Nu exista un timp anume sa poti slabi.
Multe vedete folosesc aceasta cura de slabire si se vede bine..pentru a slapi trebuie sa ai vointa si eu vreau sa slbesc dar inca nu am aceea vointa necesara.

| Ariana9607 a răspuns:

Da ..am slabit foarte repede, dar nu iti recomand Dukan. m-am simtit foarte rau cat am tinut. si m-am oprit la jumatatea celei de a doua etape.