| alleALLEaddaADDA a întrebat:

Hey tine sau a tinut cineva dieta Dukan? Daca da cate kg ati slabit si in cat timp?

Răspuns Câştigător
| teateutza a răspuns:

Slabesti foarte mult in prima etapa chiar si 10 kg dar, corpul este lipsit de vitamine si incepe sa iti cada parul, ti se tocesc unghiile, memoria slabeste, nu iti mai gasesti cuvintele si multe altele. Se slabeste dar eu nu iti sugerez sa o folosesti la varstat a

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi slăbești în funcție de cât timp ții această dietă.
Profesoara mea de engleză, a slăbit 4 kg într-o săptămână.

| teateutza a răspuns:

In primul rand, cati ani ai?
se slabeste mult si repede dar te mai intreb o data cati ani ai?

| alleALLEaddaADDA explică (pentru teateutza):

Intrebam si eu. laughing...16 ani

| alleALLEaddaADDA explică (pentru teateutza):

Pai n.am s.o folosesc. Mswinking

| teateutza a răspuns (pentru alleALLEaddaADDA):

Cu placere, sper ca nu te-ai suparat dar trebuie sa stii tot

| teateutza a răspuns (pentru alleALLEaddaADDA):

Slabesti foarte mult in prima etapa chiar si 10 kg dar, corpul este lipsit de vitamine si incepe sa iti cada parul, ti se tocesc unghiile, memoria slabeste, nu iti mai gasesti cuvintele si multe altele. Se slabeste dar eu nu iti sugerez sa o folosesti la varstat a