| HelloKitty20 a întrebat:

Hei! Am o mica problema. Mi-a iesit un cos dar nu-l pot stoarce ca ma doare de morsad si e putin umflat. Ce as putea face ca sa se mai diminueze umflatura?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Iuliana944 a răspuns:

Cumparati un tub de nidoflor si date, o sa iti treaca repede, eu de asta folosesc pentru cosuri si e foarte bun, nu ma dau decat de 2-3 ori simi trece...ti-l recomand.happy

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Asa am si eurolling on the floor.Si tocmai in dimineata astarolling on the floor.Ar trebui sa il lasi asa,nu sa il storci indiferent de cat de umflat si inestetic este. Daca il vei stoarce,vei ramane cu semne.
Iti zic,atat din experienta altora, cat si din proprie experienta.
Mai bine incearca sa te dai cu un gel de acnee pe el, sa il lasi sa se usuce si sa cada.

| ĎĮĐĬ a răspuns:

Ceai de musetel. Simplu si daca dai timp de 2-3 saptamani iti dispar toate cosurile. La mine a mers. Se vede diferenta din prima saptamana. Succes!

| HelloKitty20 explică:

Nu merge sa dau fundasadnu stiu de ce.

| wibi a răspuns:

Buna ...ai un cos sub piele nu iti face griji, comanda de la avon lotiune tonica si dupa o zi iti trece!

| xBadGirl11 a răspuns:

Pai incearca sa dai cu un pic de crema. daca e copt cosul spune-i cuiva sa ti-l stoarca. daca nu este copt lasa-l sa se coaca.

| ralucuttza a răspuns:

Buna! cumparati ZINERYT, este cel mai bun si scapi si de coswinking sper ca te-am ajutat. funda?