| anonim_4396 a întrebat:

Hei... astazi am facut baie si mi-a intrat sapun in ochi. S-a inrosit si ma ustura tare in coltul ochiului! Ce pot face? crying

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| ana72 a răspuns:

Buna.Stai linistita ca nu este nimic grav.Trece singur fara sa mai pui picaturi sa ceva de genu.Si eu am patit.

3 răspunsuri:
| 1Q a răspuns:

Nu e nici o problema o sa îți treacă in caz contrar cumparate de la farmacie niște picaturi de ochi dar nu este grav

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Clateste cu apa din abundenta cand ti se mai intampla una ca asta.
Iti va trece, nu trebuie sa faci nimic.
Te pup!

| DeadSoul a răspuns:

Sterge-l pune picaturi sau apa termala si trece nu te alarma big grin