| 女明DongRi a întrebat:

de obicei cand ma spal pe fata cu sapun imi intra sapun in ochi, ma ustura un pic ochiul, se inroseste. mr intrebarea mea este daca acest lucru e daunator ochiului?

Răspuns Câştigător
| cosmin1252 a răspuns:

Da e mai ales daca nul scoti cu prosopul imediat. fundita?

8 răspunsuri:
| 女明DongRi explică:

Raspuns pentru iulia, da sunt fata si mai usor draga mea ca pe langa alte intrebari puse pe TPU, a mea nu pare asa stupida. doar nu ma spal pe fata cu sapun de rufelaughing), ci cu Dove exfolianting, si din cate stiu si chiar o dat reclama la tv e pentru fatalaughing). in plus mersi celorlalti pentru sfaturi, de unele o sa tin cont.happy

| PetreConstanta a răspuns:

Oricum bine nu prea este tine si tu ochii inchisi

| ValerieCantDance a răspuns:

Da iti dauneaza si ochilor si pielii...

| Damasc a răspuns:

Nu,nu este deoarece nu-i in cantitate prea mare incat sa daunzeze ochiului, dar oricum cand dai cu sapun pe fata, inchide ochii.

| iulia_7948 a răspuns:

Nu stiu daca esti fata sau baiat, dar ar fi bine sa nu iti mai bati joc de fata ta, spaland-o cu sapun care usuca groaznic fata. in rest.intrebarea ta este stupida, este normal sa usture. nu inteleg daca va fascineaza astfel de stupiditati, de ce nu dati un search pe google "ce contine sapunul", ca banuiesc ca la rasfoit carti nu prea va pricepeti.

| Boocky a răspuns:

Sigur ca dauneaza. cine ti-a zis sa te speli pe fata cu sapun, spalate si tu cu apa rece. iti dai seama ca ochii sunt practi cei mai sensibil, si fii foarte atenta cu ei. iti dai seama ca sapunul are o gramada de substante toxice, nu doar pentru ochi dar si pentru fata, si plus la asta iti usuca pielea. nu te mai spala cu sapun pe fata- sfatul meu

| Anonim0091 a răspuns:

Nu te spala pe fata cu sapun pentru ca provoaca riduri.

| SAMI_4794 a răspuns:

Pai da e daunator nu trebuie sa te speli pe fata cu sapun doamne cati faci iritati dar trebuie mai intai pe mani dinti si dupa aia fata fara sapun