| Luna_Soy_1999 a întrebat:

Hei buna! Am o intrebare! Miau crescut sanii la 11 ani si acum tot 11 ani am doar ca sunt un pic mai marisori!
Ce tre sa fac? Sa port bustiera cum sa îi spun mamei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sa nu porti nimic, sunt mult prea mici si tu esti inca foarte mica ca sa porti ceva. Bustiera se poarta ca sa sustina sanii, ori tu nu ai sani acum, doar 2 umflaturi.

| BeautifulSunflower a răspuns:

Daca sanii tai se vad, chiar si putin, prin tricou, atunci e cazul sa porti bustiera, si sa stii ca bustiera la sanii foarte mici nu ajuta decat la efectul vizual, ii mai ascunde. Cat, despre cum sa ii zici mamei tale, cand sunteti in magazinul respectiv, spune i sa iti cumpere. E mai bine sa ii zici in magazin, ca sa aiba mai putin timp de gandit, decat daca ar fi acasa laughing)