| sori46c a întrebat:

Hei,buna! Am o nelămurire,de câteva zile mi-au ieșit niște pete roșii pe corp,care ma mănâncă groaznic,medicul de familie mi-a recomandat niște medicamente,faza e ca, parca am și mai multe! Am renunțat și la sărat, dulce, etc! Oare medicamentele pot sa scoată tot afara?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Ar trebui sa te vada un infectionist

| Nume6 a răspuns:

Nu își fac efectul. Păi ce medicamente ţi-a dat? Ai făcut alergie, spune-i să-ţi dea aciclovir, cremă și pastile, e cel mai bun.