| AlexxMari23 a întrebat:

Hei buna,imi puteti spune cateva sfaturi pentru un abdomen plat,am facut sport,am tinut regim dar nu a mers, am 14 ani si 55 de kg si as vrea sa slabesc cam 5 kg pana incepe scoala asa ca vreau niste raspunsuri cat mai bune si eficiente.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BombonikThaa a răspuns:

Este foarte bine ca tii regim dar incearca sa faci mai mult sport abdomenele sunt de mare folos! Dar nu uita ca kg nu se dau jos peste noapte prin munca vei reusi.Succes!:*

2 răspunsuri:
| dulcica480 a răspuns:

Esti bine

| mailman a răspuns:

Regim+abdomene si genoflexiunihappy Folie transparenta in jurul burtii si alergat 30 de minutehappy asa scapi usor