| ASTCRB a întrebat:

Heey! URGEEEENT!

Vreau şi eu nişte sfaturi! Am 16 ani, 1.76 înălţime şi 66 kg. Vreau să slăbesc cât mai mult!
Vreau să dau colăceii jos de pe abdomen, şi vreau să ajung să-l am plat.
Am ţinut mai multe diete. Pot spune că au mers cât de cât.
Am făcut şi sport. Iar de la 76 kg, am ajuns într-un timp ( câteva luni mai exact ) la 66 kg.

Vreau să slăbesc şi prin alte modaliţăţi!

Câât mai repede sad

4 răspunsuri:
| RoxAnana a răspuns:

Mananca doar o masa pe zi, urca si coboara multe scari si fa activitate prin casa...eu asa am reusit 10 kg in 2 luni succes

| FlyingFox a răspuns:

Iti recomand programul de sport Insanity, care chiar da rezultate si iti ia 40 de min pe zi ca sa-l faci, ceea ce nu e mult. Il gasesti pe net.

| Ion1234 a răspuns:

Fugi in fiecare seara, si nu are importanta cit vei minca ziua fiindca seara tu vei fugi si vei lasa totul dar daca vrei sa mai lasi atunci maninca de 2-3 ori pe zi nu mult asa light adica usor

| Daniel_Dani_1988 a răspuns:

Sfatul meu...fa cat mai mult sex de calitate si ai sa scapi de multe grasimi. ia-ti prietenul un pic la tavalit si ai sa vezi rezultate.