| Deea99_4358 a întrebat:

Hei, cam cat costa o castrare a unei catele?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Castrare a unei CATELE?
...pai, ce pot sa spun, presupun ca e gratis, din moment ce nu e nimic de facut straight face

| RфZaημtzα a răspuns:

Cred ca depinde de fiecare cabinet veterinar. Exista niste pastile care i le poti da cand o vezi ca intra in calduri si care le iei tot de la medicul veterinar si ii va trece dar trebuie sa i le dai de fiecare data cand o vezi ca intra in calduri(este agitata, miauna, nu sta locului.Cu atat te pot ajuta.O zi buna.

| xVicky a răspuns:

Exista prafuri sau pastile care le poti pune in mancare.

| DeathTheKid a răspuns:

In jur de 200-300 de lei