| Crinaaaaa a întrebat:

cam cat ar costa o sterilizare pentru catele de talie mica?

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Buna!
Intre 100-300lei,depinde de oras, zona etc.

p.s. eu am avut o pisica de sterilizat, in Bucuresti am intrebat la doua cabinete si mi-au cerut amandoua 250lei si nu era in centru, iar langa Bucuresti, in voluntari mi-a luat 160lei

| Naяutσ a răspuns:

In jur de 100 lei.

| mdaria a răspuns:

Nu stiu daca are relevanta talia sau rasa. Si eu am 2 caini de sterilizat si doctorul veterinar mi-a spus ca e 150 Ron pentru fiecare.

| westie21 a răspuns:

Sa stii ca mai nou exista clinici veterinare unde au sterilizari gratuite.

| Crinaaaaa explică (pentru westie21):

Si unde is alea? apropo is din Timisoara

| westie21 a răspuns (pentru Crinaaaaa):

Aa.din Timisoara nu stiu. dar intra intr`una din ele si intreaba. trebuie sa fi semnat un contract cu ministerul pentru ca banii p care ar trebui sa ii dai u ii va da ministerul. oricum, intereseaza`te ca sigur gasesti. Timisoara e un oras mare..trebuie sa fie si acolo derulat proiectul

| AdiMrr a răspuns:

Aprox. 200 de lei. Si eu vreau sa imi sterilizez bishonita.