| Florazul15 a întrebat:

Hei. Când m-am pus în pat,m-am așezat pe partea stângă, adică lăsând greutatea corpului doar partea stângă și am simțit o durere puternică în burtă în partea dreaptă ca și când mi s-ar fi rupt ceva., iar acum simt că niște junghiuri și în spate.Este posibil să mi se fi rupt ceva in interior?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu se rupe nimic in interior, stai linistita.