| Alexandra216 a întrebat:

Hei. Ce alimente pot fi consumate in exces fara sa acumulez kilograme nedorite?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Legumele si fructele sunt alimente cu aport energetic scazut si foarte scazut, si oricum sunt recomandate sa fie partea predominanta in dieta sanatoasa. Cele mai sarace dpdv energetic sunt, evident, verdeturile: varza, salata, ceapa verde, spanac si altele.

mira
| mira a răspuns:

Supa de varza.