| anonim_4396 a întrebat:

Hei! De o saptamana am nasul infundat. Chestia asta imi afecteaza si vocea. Ce sa fac sa nu mai am nasul infundat? Cand incepe scoala trebuie sa cant un cantec, dar nu pot din cauza asta.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ercjiaai a răspuns:

Incearca niste picaturi de nas. Puneti de 2 ori pe zi o data dimineata si o data seara. Se gasesc picaturi din acestea pe la toate farmaciile. Bafta.