| MadalinaBela3122 a întrebat:

Hei! De un timp ma simt rau adica ma doare capul,vomit acid gastric, ametesc si vad negru cand ma ridic din pat dupa ce am stat mult, ori cat dorm ma simt foarte obosita si mai fac si febra.Ce se intampla cu mine? Ce credeti ca am?

Vreau sa mentionez si ca m-am dus la doctor si mi-a dat niste medicamente si nu mi-a trecut.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Mergi la medicul de familie si apoi cu trimitere, catre unul de specialitate.
Eventual, poti face o ecografie abdominala!
Te poti duce si la urgente direct!
Nu astepta minuni pe site!
O zi buna happy

| JohnnyBi a răspuns:

Schimbi doctorul, nu intrebi pe internet. ca gasesti sa crezi pe unul sau pe altul si bagi in tine alte gunoaie decat iti trebuie.