| Plushul a întrebat:

Hei.E recomandat sa faci fizioterapie daca faci tratament pentru san? Adica noduli la san.Fizioterapia e pentru ciocuri la coloana.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| AdelinaC a răspuns:

Da, nu are nici o legatura

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreabă si tu medicul el stie.

| CuriousStuff a răspuns:

Atata timp cat nu te duci la fizioterapie cu bustiera extrem de stransa iar medicul nu ti-a spus ca in timpul tratamentului ar trebui sa reduci din activitatea fizica nu are de ce sa fie contraindicat. Pentru siguranta poti oricum sa-ti intrebi si medicul inainte sa incepi fizioterapia.

| Cazacenco_Nicoleta_2001 a răspuns:

Intai de toate ai nevoie de consultatiile medicilor.Altfel cine stie ce se mai poate intampla.