| Cristinaaa57 a întrebat:

Hei fetelor,deci cand m-am trezit dimineata ma manca scalpul,nu stiu de la ce,n-am mai avut problem d'astea, tin sa mentionez ca aseara cand mi-am facut baie mi-am schimbat samponul...de la ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ioana_Ioana_1997 a răspuns:

Cred ca de la sampon deoarece asa am patit si eu de la sampon

4 răspunsuri:
| giony54 a răspuns:

Este o alergie la samponul folosit.Renunta la el si cumpara sampon din plante.

| Ioana_Ioana_1997 a răspuns:

Cred ca din cauza samponului asa am patit si eu

| Ioana_Ioana_1997 a răspuns:

Am schimbat samponul si da mi s-a dus mancarimea