| alexandra_2771 a întrebat:

Hei guys
vi s-a intamplat vreodata sa aveti dureri cumplite de cap si sa fiti obositi, chiar daca dormiti?
eu de 2 zile am niste dureri teribile. chiar nu mai stiu ce sa fac.
si de dormit.dorm foaaarte multhee hee
mama imi spune ca e din cauza ca dorm prea mult.
dar daca ar fi asta cauza, ar fi trebuit sa ma doara non stop...pentru ca eu dorm mereu mult.
si tot de doua zile, dupa ce mananc dimineata, pe la scoala, ma ia cu stari de voma, iar daca beau apa, imi trece.
eu am probleme si cu fierea si ma gandeam ca e si din cauza asta thinking
voi ce credeti?
si ce ar trebui sa iau pentru durerea de cap?
sau ce, ceai ar trebui sa beau?
am luat tot felul de pastile si nu imi trece.:-

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Anonim1596 a răspuns:

thinking Si fratele meu a avut cateva zile dureri cumplite de cap si a fost la doctor.Cauza: sinuzita...straight face Ar fi bine sa mergi la un doctor.winking Sper ca te-am ajutat.:*