| alexandra_2771 a întrebat:

Hey guys :X
vi s-a intamplat vreodata sa aveti dureri cumplite de cap si sa fiti obositi, chiar daca dormiti?
eu de 2 zile am niste dureri teribile. chiar nu mai stiu ce sa fac.
si de dormit.dorm foaaarte multhee hee
mama imi spune ca e din cauza ca dorm prea mult.
dar daca ar fi asta cauza, ar fi trebuit sa ma doara non stop...pentru ca eu dorm mereu mult.
si tot de doua zile, dupa ce mananc dimineata, pe la scoala, ma ia cu stari de voma, iar daca beau apa, imi trece. ce ar putea fi? thinking

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa dormi 8 ore pe zi si sa mananci bine cand trebuie poate te vei simti bine asa.

| BlueBird a răspuns:

Pai eu cerd ca ar trebui sa iti pui ceasul sa sune ca sa nu dormi mult. PLus ca durerea de cap poate veni de la apoape orice. ( stat prea mult la calculator ) de ex. Ar terbui sa mai stay pe afara putin sa respiri niste aer curatbatting eyelashes.

| Elena_9049 a răspuns:

Alex? Esti baiat banuiesc. pai ce sa zic eu cred ca pe tine te ingrijoreaza ceva foarte mult,sau astepti ceva cu nerabdare, sunt sigura ca somnul care i-l ai nu e o odihna continua, ci te trezesti te uiti la ceas si te pui inapoi la somn

| alexandra_2771 explică:

Nup elena.sunt fata.alex e de la alexandra blushing
si de dormit dorm continuu fara sa ma uit la ceas fara sa ma trezesc happy

| LII a răspuns:

Ar trebui sa dormi mai putin...happy
sa mai iesi din casa.nu sa stai doar in pathee hee